Kalendar aktivnosti

  • 2. 1. - 13. 1. 2019.Klupske pripreme

    Klupske pripreme za vježbačice selekcije, A i B programa u svim kategorijama; Zagreb
  • 25. 1. 2019. Kontrolni trening

    Kontrolni trening A individualni program
  • 25. 1. 2019. Sudački seminar – radionica : KIF

  • 1. 2. 2019.Kontrolni trening

    Kontrolni trening vježbačica B individualnog programa: mini, ml. kadetkinje, kadetkinje, juniorke, seniorke i C programa
  • 8. 2. 2019.Kontrolni trening

    Kontrolni trening vježbačica C programa
  • 2. 3. 2019. 1. KOLO C PROGRAMA

    1. KOLO C PROGRAMA, o.š.i. Filipovićeva (G.K.Maksimir)
  • 8. 3. - 10. 3. 2019.Olimpik Cup

    Olimpik Cup, Sarajevo
  • 8. 3. - 10. 3. 2019. Milevsko Cup

    Milevsko Cup, Milevsko
  • 8. - 10. 3. 2019. Dream TIM Cup

    Dream TIM Cup, Ljubljana
  • 16. - 17. 3. 2019. Međunarodni turnir LEDA

    Međunarodni turnir LEDA A program i Turnir prijateljstva B program, Zagreb
  • 22. - 24. 3. 2019.Međunarodni turnir Trofej Novog Sada

    Međunarodni turnir Trofej Novog Sada, Novi Sad
  • 30. - 31. 3. 2019. MTM Ljubljana

    MTM Ljubljana, Ljubljana
  • 6. 4. - 7. 4. 2019.MT Suada Dilberović

    MT Suada Dilberović, Sarajevo, Bosna Gym
  • 27. 4. 2019.MT GUG

    MT GUG, Graz
  • ??. 4. 2019. Međunarodni turnir FIG Ritam Cup

    Međunarodni turnir FIG Ritam Cup, Beograd
  • 13. 4. 2019.28. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO ZAGREBA

    28. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO ZAGREBA + 2. KOLO C PROGRAM ( KRG Leda)
  • 27. 4. 2019.28. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO HRVATSKE

  • 5. 5. 2019.Gazela Cup

    Gazela Cup, Pula
  • 18. 5. 2019.ZAVRŠNICA KUPA GRADA ZAGREBA

    ZAVRŠNICA KUPA GRADA ZAGREBA ZA B I C PROGRAM
  • 25. - 26. 5. 2019. 39. MEĐUNARODNI SVIBANJSKI TURNIR

    39. MEĐUNARODNI SVIBANJSKI TURNIR, Zagreb
  • 1. 6. 2019.REGIJA SJEVER B PROGRAM

  • 1. 6. 2019.Prijteljski turnir Šiška

    Prijteljski turnir Šiška, Ljubljana
  • 8. 6. 2019.ZAVRŠNICA KUPA HRVATSKE RG B PROGRAM

  • 8. 6. 2019.XX MT Maribor

    XX MT Maribor, Maribor
  • 13. 6. 2019. Završna ljetna svečanost G. K. Maksimir

  • ?. 6. 2019. Virovitica Cup

    Virovitica Cup, Virovitica
  • 29. 6. 2019. MT Greg Galatea Funtana

    MT Greg Galatea Funtana, Poreč
  • 9. - 31. 7. 2019. Aktivan odmor

    Aktivan odmor (plivanje, planinarenje, sportske igre)
  • 5. 8 – 31. 8. 2019. Ljetne pripreme

    Ljetne pripreme A program individualno i grupne vježbe
  • 12. 8. – 21. 8. 2019. Ljetni međunarodni kamp PULA

  • 19. 8. - 31. 8. 2019. Ljetne pripreme

    Ljetne pripreme B i C programa grupne vježbe
  • ?. 9. 2019. Međunarodni turnir Vogošće

    Međunarodni turnir Vogošće, Vogošće
  • ?. 9.2019. Međunarodni turnir Salines Cup

    Međunarodni turnir Salines Cup, Tuzla
  • ? 09. 2019. Međunarodni turnir Sirena Cup

    Međunarodni turnir Sirena Cup, Zadar
  • 28. 9. 2019.Kontrolni trening

    Kontrolni trening individualni A program
  • 12. 10. 2019.27. POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA RG

  • 26. i 27. 10. 2019. 27. POJEDINAČNO i EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE RG

  • ??. 10. 2019. Rondo Cup

    Rondo Cup, Osijek
  • ??. 11. 2019. 4. međunarodni turnir za grupne vježbe Maksimir 2019

  • ??. 11. 2019. 2. Diadem cup

    2. Diadem cup, Berlin
  • 23. 11. 2019. PRVENSTVO ZAGREBA GRUPNE VJEŽBE

  • 30. 11. 2019. PRVENSTVO HRVATSKE GRUPNE VJEŽBE

  • 12. 12. 2019. Zimska gimnastička svečanost G. K. Maksimir

    Zimska gimnastička svečanost G. K. Maksimir
  • 14. - 15. 12. 2019.Božićni turnir, KRG Zagreb

    Božićni turnir, KRG Zagreb, Zagreb

** u kalendar aktivnosti uvrstiti će se i dodatni turniri ovisno o pristiglim pozivima

GK Maksimir
Hrvatski