English

REZULTATI GK MAKSIMIR U 2015. GODINI

 

Rezultati  natjecanja:

8.03 MT  Milevsky  Cup , Milevsko

A program
Gajšak Bianca
6. mjesto( bez  7,00 )
Nera Štrbac 
10.višeboj 16,850 ( lopta7,95  ; obruč 8,9 )
Maria Perša
8.  višeboj 18,450  ( obruč 8,75 ; lopta 9,70 )
Šamec Barbara
9. višeboj  16,150(  lopta 9,30; čunj 6,85 )

14.15.03.  MT Olimpik  Cup , Sarajevo  

A program
Hana Kosanović
2. mjesto višeboj  16,500 ( bez 2.mj. 9,300; lopta 1.mj. 7,200)
Marija Margetić  
6.mjesto višeboj  20,350  ( bez  4. mj10,70 ; čunj 1. mj 9,650 )
Maria Perša 
10 .mjesto višeboj 19,250  ( bez 12.mj.9,60 ; lopta  1.mj.  9,650 )
Nera Štrbac
8.mjesto višeboj 19,650   ( bez 3. Mj. 10,750 ; vijača 6.mj. 8,90 )
Ivona Đuretec
6.mjesto višeboj 18,100 
Karla Bubaš
7.mjesto višeboj 17,950

B program
Gajšak Bianca                                   
4.mjesto bez 7,100
Nujster Nathalie
8.mjesto bez 7,150
Sara Ćorluka
4.mjesto bez 9,00
Ema Horvat
3.mjesto lopta 8,150
Šamec Barbara
2.mjesto lopta 9,60
Ema Bello
3. mjesto  lopta 8,650

28.-29.03    MT Leda , Zagreb

A program
Marija Margetić  (  7.mj. vijača 8,80; 10.mj.obruč 8,0; 2.mj. lopta 9,50; 2.mj. čunj 10,350)
Hana Kosanović (  4. mjesto bez 9,150 ; 2.mj. lopta 6.70)

B program
Karla Pavlek  ( 3.mjesto obruč 8,30 ; 2.mjesto lopta  9,20 )
Nika Host Hari  ( 3.mjesto  obruč  8,050)
Lara Ćorluka ( 8. mjesto brz 7,250)

 

29.03. 1. turnir grada Zagreba C program ( 1.kolo)

3.razred i ml.
G.K.Maksimir 1    1/5  11,67
8.razred i ml.
GK Maksimir 1M.Lovrak     1/5  12,38
GKMaksimir 2 M.Lovrak     1/5  12,10

5.04.  24.  Višebojsko prvenstvo grada Zagreba

kadetkinje:
Marija Margetić      2/9 višeboj   38,767 
Maria Perša 4/9 višeboj  37,500
Nera Štrbac  5/ 9 višeboj  37,167

Juniorke:
Karla Bubaš  2/2  višeboj  35,300

12.04.   24.Višebojsko prvenstvo Hrvatske, Poreč

kadetkinje:
Maria Perša  7/16     višeboj   38,300
Marija Margetić  8/16 višeboj  38,300  
Nera Štrbac 10/16   višeboj  37,450

Juniorke:
Ivona Đuretec  6/6  višeboj  39,00

25.04. MT ATG Graz, Graz

A program
Maria Perša  12 višeboj  17,00  ( 6.mj. lopta 8,40;  13.mj. bez  8,60) 
Ivona Đuretec 14  višeboj   17 ,800( 19.mj.obruč 7,600;  4.mj.lopta 10,200)

B program
Nujster Nathalie   13/ 14    bez 8,10
14/16 obruč  6,00

 

2. Turnir grada Zagreba C program ( 2.kolo)

predškolski uzrast                                             3. razred i ml.
GKMaksimir  1/43   7,433                              GK Maksimir 1    1/9  7,80
GK Maksimir  2    2/ 9  7,60
G.K.Maksimir D.Selo 3/9 7,433         

1.razred i ml.                                                     5. razred i ml.
GK Maksimir  M.Lovrak  1/5   8,067            GK Maksimir M.Lovrak 1/6   8,833
GK Maksimir 2 /5   7,867                               

8.razred i ml.
G.K.Maksimir  2/4        8,00
GK Maksimir D.Selo     3/4       7,133
GK Maksimir  M.Lovrak     4/4   5,80

 

9.05. Prvenstvo Zagreba B i C program

Mini:                                                           Ml. kadetkinja:
Bianca Gajšak        3/17   8,45              
Hana Kosanović     4/17   8,9                     Marta Šimunković  10/15  15,600 
Lara Ćorluka          7/17   8,60                   Nathalie Nujster  11/15  15,200

Kadetkinje:                                                    Juniorke:
Nika Host Hari   4/6   16,65                         Karla Pavlek 1/10  20,950  
Sara Ćorluka   6/6    15,20                            Barbara Šamec  2/10  20,250
Horvat Ema   3/10    18,400
Ema Bello  4/10  18,250         
Karla Postonjski  6/10  17,750
Vida Host Hari   10/10  7,950

C program

Predškolski uzrast:
GK Maksimir 1   2/3  7,90

1. razred i ml.                                                     3. razred i ml.
GK Maksimir  M.Lovrak  1/4   8,50                 GK Maksimir 2   1/10   8,20
GK Maksimir 1   4/10    7,55
GK Maksimir  D.Selo 6/10  7,25                     

5. razred i ml.                                                   8. razred i ml.
GKMaksimir M.Lovrak  1/9  9,0              GK Maksimir D.Selo      1/3  8,70
GK Maksimir       2/3  7,650
                                                                   
17.05 .Kup Hrvatske  regija sjever B program

Mini:                                                           Ml.kadetkinje:
Bianca Gajšak   4/11    8,80                 Marta Šimunković  11/19  15,283
Hana Kosanović  6/11   7,966              Nathalie Nujster   15/19 14 633
Lara Ćorluka   8/11   7,8167                                                            

Kadetkinje:                                                      Juniorke:
Ema Horvat     5/11    16,450                        Karla Pavlek  2/12   19,40  
Nastja Frljak    6/11    16,183                        Barbara Šamec  6/12  16,00
Ana Ostojić    8/11   14,950                           Karla Postonjski  7/12  15,150
Anamarija Najdić  9/11   14,750                   Ema Bello  8/12   15,017
Vida Host Hari    10/11    14,650                  Nina Pospiš 11/12   12,817
Valentina Lončarić  11/11    13,383              Ema Pavlović12/12     10,967

 

14.05.       9.  MT Gazela Cup, Pula

Margetić Marija    9.  višeboj  19,850  (3.mjesto lopta 10,20; 4.mjesto čunj 9,65)

Grupne vježbe:
Mini  3.mjesto 7,767
1.raz. i ml  1. mjesto  7,7

 

23.-24.05         35. Međunarodni Svibanjski turnir , Zagreb

A program

Mini:
Bianca Gajšak        obruč   1. mj.  7,90
Hana Kosanović     lopta   3. mj.  7,40

Kadetkinje: 
Maria Perša            višeboj       3/10    19,50
Marija Margetić     višeboj      4/10   19,050
Nera Štrbac            višeboj      6/10   18.900

Juniorke:
Barbara Šamec   višeboj   10/12     28,650

Seniorke:
Lorena Turčin   Višeboj  4/7  35,050
Ekipno :  GK Maksimir   2/3 mjesto

B program

Mini:
2009g Nika Mateljić    2/6  7,317               2008g Mia  Gvozden     2/6    7,55
Tia Prosinečki   4/6  6,367                        Nina Kosanović    3/6    7,483
Maja Šorša        5/6    6,183                      Karla Stričak       5/6     6,617
Lea Martinović   6/6     6,05                     Lorena Hržan      6/6      6,483

2007g Lara Ćorluka      2/15                      2006g Bruna Franjković  16/22   7,80
Marea Milić    6/15
Maša Lepur   9/15
Vita Brletić   12/15

2005g Marta Šimunković  5/7  7,267        2004g Nika Host Hari  3/6    9,35
Sara Ćorluka  4/6    8,683

2003g   Valentina Lončarić  7/8  6,633     2002Anamarija Najdić   3/6  9,050                                                                

Ema Horvat    4/6    8,933
Vida Host Hari  5/6  8,017                                                                          

2001g Karla Pavlek 2/9  11,133                          1999gEma Pavlović  1/2    7,433
Karla Postonjski  3/9  9,737                       
Ema Bello 4/9  9,517

C program
Predškolski uzrast                                      1 razred i ml.   

GKMakismir M.Lovrak   1/3  7,80            GK Maksimir  M. Lovrak  1/3   8,40
GK Maksimir 1        2/3  7,750                   GK Maksimir                     2/3  7,40
GK Maksimir  Vrapčići 2   3/3  6,350         GK Maksimir D.Selo        3/3   7,30

3. razred i ml.                                               5.razred i ml.

GKMaksimir  2  1/3  8,25                   GK Maksimir  1    2/4     7,50
GK Maksimir  D.Selo   2/3   7,45       GK Maksimir  D.Selo    3/4  7,450
GK Maksimir  1    3/3     6,80             GK Maksimir  2     4/4  6,90

8. razred i ml.
GK Maksimir M.Lovrak   1/4  8,1
GK Maksimir  2/4   7,65
GK Maksimir D. Selo 3/4     6,65

 

 Završnica Kupa Hrvatske  B  program, Zagreb

Mini:                                                          
Hana Kosanović     4/ 23  8,95
Bianca Gajšak        6/23  8,75
Lara Ćorluka          8/ 23  8,25      

Kadetkinje:
Sara Ćorluka       10/ 21    16,167
Nika Host Hari   11 / 21  15 ,983

Juniorke:
Karla Pavlek            2 /20    20,167 
Barbara Šamec        4/ 20    19,283
Ema Bello                5/ 20    18,283
Ema Horvat              6 /20    17,517      
Anamarija Najdić     9/20    17,117
Karla Postonjski      13/20    16,00
Vida Host Hari         15/ 20    14,65 

20. - 21.06.  Prijateljski Ritam Cup, Beograd

A program
Maria Perša   6.mj  19,950   ( obruč 5. mjesto  10,350  ; lopta 2. mjesto  9,60)
Nera Štrbac   7.mj 19,150   ( vijača 2. mjesto  8,90     ;obruč  6. mjesto  10,250)
B program
Bianca Gajšak     3.mjesto  bez rekvizita  7,90

27.09. MT Salines Cup, Tuzla

A program
Hana Kosanović  2 mjesto 18,24   ( bez rekvizita  3mj. 9,32  ; lopta 1.mj  8,92  )
Nera Štrbac  1.mj   21,78  ( obruč  2.mj  11,37 ; lopta 2.mj  10,42)
Šamec Barbara    4.mj   ( obruč 10,35;  lopta  8,30;  čunjevi  8,80)
Karla Bubaš     2mj .višeboj  18,90 (vijača 1. mj .9,20 ;obruč  4. mj  .8,97   ; čunj  2. mj.   10,42 )
B program
Bianca Gajšak    1 mj./9  bez rekvizita  9,73
Ema Bello  1mj. /7   19,43  ( obruč  1. mj. 10,43 ; lopta  1. mj. 9,0  )

26.09. MT Sirena Cup 2015, Zadar

Postonjski   Karla   4 mj./ 7     9,417
Sara Ćorluka     2mj. / 10        9,533
Lara Ćorluka  7mj. /25      8,583

 

4.10. Pojedinačno prvenstvo grada Zagreba

Mlađe kadetkinje:
Hana Kosanović   bez  rekvizita  4/13      9,70   ; lopta  7/9       6,950
Bianca Gajšak      bez rekvizita    9 /11    9,05   ; obruč   3 /10     8,750

Kadetkinje:
Maria Perša    vijača  6/7  8,70  ; obruč  9/11  9,10 ;
lopta 3/10  10,700   ; čunj  6/7   9,00
Nera Štrbac  vijača 3/7   9,700  ; obruč 2/11  10,450;
lopta   2/10   10,750  ; čunj  5/7   9,20 ; traka   3/3  6,900

Juniorke:
Ivona Đuretec  vijača  5/6   9,150 ; lopta   4/6    9,20 
traka   2/3    7,70
Karla Bubaš  vijača 3/6  10,60; obruč 3/6    10,50;
čunj 3/5   10,650 
Karla Pavlek    vijača 6 /6  8,250 ;  obruč 5/6  9,850 ; lopta 5/6   9,150
Barbara Šamec  obruč 6/6  9,650 ; lopta 6/6   8,950
čunj 5/5  9,050;  

10.10. Pojedinačno i ekipno  prvenstvo Hrvatske

Mini:
Hana Kosanović   bez rekvizita  12.   9,50 ; lopta  4.  8,050
Bianca Gajšak     bez rekvizita 15.  9,350 ; obruč  16.  7,550

Kadetkinje:
Maria Perša     vijača 12  9,00 ; obruč 16  9,10
lopta 13  8,60 ; čunj 12    8,850
Nera Štrbac   vijača 10   9,350; obruč   7  10,800
lopta  10    9,30 ; čunj  9    ; traka  7  7,80

Juniorke:
Karla Bubaš  vijača  6/ 7  9,70  ; obruč 8/8  9,70 ;
; čunj 7/8  10,40

Seniorke:
Lorena Turčin     obruč 3/5  11,050  ;lopta 4/5  9,70
; traka  4/ 4   9,950

14.11. Međunarodni turnir Šiška, Ljubljana

Ema Horvat    5 . mjesto  lopta
Karla Postonjski 5. Mjesto  obruč

 

20-22.11. Dani Budve, Budva

Hana Kosanović       bez rekvizita     4/17     9,00 ; lopta  1/1    7,35
Bianca Gajšak      bez rekvizita   5/17   8,25     ; obruč  1/5       8,00

Nera Štrbac    vijača  3/6  9,25 ; obruč  4/10  8,55
Maria Perša     lopta  2/5   9,15  ; obruč  5/10  7,85

 

22.11.11.Prvenstvo Zagreba   grupne vježbe

Mini:
GK Maksimir   1/3  18,200  

29.11.   11. Prvenstvo Hrvatske grupne vježbe

Mini:
GK Maksimir  1/ 4    18,200      

14. - 15.12.  9.Božićni turnir KRG Zagreb, Zagreb

A program
Karla Bubaš   12/14  vijača 9,4833,/obruč 11,15 / lopta 8,9167 /čunj 10,383
Finale : obruč 7/7 10,750

B program
Bruna  Franjković    7/ 11  bez rekvizita   8,467
Anamarija Najdić      6/ 12  obruč  9,283